background

PROFIL FIRMY

Profil naszej firmy obejmuje przede wszystkim projektowanie w branży inżynieryjnej drogowej. Naszą specjalnością, w oparciu o ponad 10-letnie doświadczenie, są projekty organizacji ruchu i nieduże projekty drogowe.

Oferujemy szybką i fachową realizacje zamówień. Stosowne opinie oraz wymagane decyzje staramy się pozyskać w jak najkrótszym czasie. Przy realizacji projektów wykazujemy się wszechstronną znajomością przepisów.

Służymy także radą dla zarządców dróg wewnętrznych (np. wspólnoty mieszkaniowe) przy zatwierdzaniu i wdrażaniu projektów organizacji ruchu. W razie konieczności projekt możemy przedłożyć do analizy przez radcę prawnego specjalizującego się w zarządzaniu ruchem na drogach.

Nasze projekty cechuje staranne wykonanie i trafne rozwiązania projektowe. Rysunki i opisy cechuje czytelność i przejrzystość, a tym samym wdrożenie oznakowania na ich podstawie tymczasowej organizacji ruchu nie przedstawia żadnych trudności.

Nie ograniczamy się jedynie do projektowej strony zagadnienia, służymy pomocą w realizacji zadania poprzez zamówienie znaków i innych urządzeń bezpieczeństwa ruchu wraz z ich dostawą na teren budowy i utrzymaniem.

okej

OFERTA DOŚWIADCZENIE PROFIL FIRMY RODO KONTAKT SZKOLENIA

© Trafproject 2022